укррус головна сторінка зворотній зв’язок карта сайту
Комп’ютер повинен працювати!

  Сьогодні ми не можемо уявити своє життя без комп'ютерної техніки, вона нас оточує в автомобілях, магазинах, будинках і тим більше в офісі. Робота офісу в сучасному світі практично на 100% залежна від комп'ютерної техніки, починаючи від роботи з документами й закінчуючи доступом до мережі Інтернет. 

  Саме фактор надійності комп'ютерної техніки визначає успішність роботи будь-якої компанії. Можна сказати, що персональний комп'ютер сьогодні став інструментом роботи мільйонів. Однак, як і будь-який інструмент, комп'ютер, періодично вимагає настроювання або ремонту. Часто виникають ситуації, коли необхідна екстрена допомога — зараження ПК вірусом, що може призвести до втрати інформації або виходом з ладу систем машини; збої в роботі програмного забезпечення, які виражаються в "підвисанні" або некоректному виконанні завдань; проблеми з мережею й багато чого іншого. Як правило, у випадку виникнення подібних проблем їхнє рішення потрібно негайно.

  Наша компанія гарантує рішення проблем з вашим ПК у найкоротший термін. Клієнти компанії, що знаходяться на абонентському обслуговуванні, можуть розраховувати на підтримку по телефону, віддалене адміністрування або приїзд фахівця в стислий термін. У випадку якщо ви не є нашим клієнтом, ми готові забезпечити екстрене відновлення працездатності вашої комп'ютерної техніки без попереднього укладання договору на абонентське обслуговування. 

Ми гарантуємо: 

  • Повну конфіденційність
  • Схоронність інформації
  • Оперативність
  • Гарантована якість сервісу
 

           Послуги          Про компанію          Корисно знати          Контактна інформація          
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Студія «Kenga»