укррус головна сторінка зворотній зв’язок карта сайту
Комп’ютер повинен працювати!
Екстрена допомога

Робота офісу в сучасному світі практично на 100% залежна від комп'ютерної техніки, починаючи від роботи з документами й закінчуючи доступом до мережі Інтернет. Саме фактор надійності комп'ютерної техніки визначає успішність роботи будь-якої компанії.

Детальніше

Постійне обслуговування

Дана послуга передбачає обслуговування комп’ютерної техніки та периферійного обладнання в рамках  попередньо погодженого технічного завдання, а саме:

1. Попередній аудит локальної мережі та комп’ютерної техніки замовника
2. Настроювання мережі відповідно до потреб компанії
3. Послідуюче постійне обслуговування

Детальніше

Монтаж та налаштування СКМ

Наші спеціалісти мають можливість виконувати весь комплекс робіт по проектуванню та монтажу локальних мереж будь-якої складності. У разі необхідності спеціалісти оптимізують роботу Вашої мережі, так щоб Ви мали можливість спільно використовувати принтери, документи, мати спільний доступ до мережі Інтернет та забезпечити розділення прав доступу між користувачами, що багаторазово підвищить захищеність від несанкціонованого втручання та забезпечить захист від вірусів.

Детальніше

Продаж техніки та ПО

Наша компанія надасть вам послуги по оновленню парку комп’ютерної техніки та периферійних пристроїв відповідно до Ваших потреб. Ми допоможемо вам визначитись з оптимальними конфігураціями для кожної окремої одиниці мережі, що дозволить не лише повноцінно забезпечувати покладені на неї функції, але й дасть змогу раціонально витрачати бюджет Вашої організації.

Детальніше
 

           Послуги          Про компанію          Корисно знати          Контактна інформація          
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Студія «Kenga»